Načítavam


Tvoje pripojenie na internet je pomalé. Trpezlivosť prosím...

Neznámý od jezera


Neznámý od jezera CZ

Dej sa odohráva v malebnej oblasti jazera, určenej pre gayov. Franck tu rád trávi letné dni plávaním a zoznamovaním sa s ostatnými mužmi. Zoznámi sa so samotárom Henrim, ktorý sem prišiel na dovolenku sám, pretože sa rozišiel so svojou priateľkou. Franck ale nevie oči spustiť z cudzinca menom Michel, ktorý má dokonalé telo a ešte vábivejší penis. Michel však prišiel so svojím partnerom.

Jedného večera, keď je pláž prázdna, pozoruje Franck Michela so svojím partnerom, ako plávajú vo vode. Zrazu je svedkom toho, ako Michel utopí priateľa v jazere. Namiesto toho, aby to nahlásil, s ním nadviaže kontakt. Ešte viac ho priťahuje. Muži prežívajú vášnivé chvíle, ktoré sú rovnako nebezpečné ako aj vzrušujúce. Po niekoľkých dňoch telo nájdu a prípad vyšetruje inšpektor Damroder, ktorý vypočúva možných svedkov na pláži. Samotár Henri odhalí, že Michel utopil svojho priateľa a neskôr zomiera, Michel ho zavraždil. Franck je opäť svedkom tejto vraždy ako aj následnej vraždy inšpektora Damrodera. Franck sa pred Michelom ukryje v lese. Stmieva sa a pri jazere ostáva len Franck a vrah!

Film má originálny názov Stranger By The Lake a právom získal ocenenie Un Certain Regard na filmovom festivale v Cannes.

Komentáre


Tento článok ešte nikto nekomentoval. Buď prvý!

Hore